Kullanım Koşulları

Kilo Nasıl Verilir – Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları sayfamızı inceleyerek sitemizdeki koşulları öğrenebilirsiniz.

Kilonasilverilir.com sitesini ziyaret eden, kullanan gerçek ve tüzel kişiler aşağıda bahsedilen kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Kullanım koşullarını tamamen kabul etmeyen, eksiksiz olarak kabul etmeyen kişilerin platformu kullanması önerilmemektedir. Bahsedilen tüm kullanım koşulları ve gizlilik politikasını kabul eden kullanıcılar siteyi kullanabilirler. 

Site kullanım içeriklerinde bilinmesi gereken ilk konu; platformun tamamında sunulan bilgiler, hastalığı tedavi etmek amaçlı değildir. Platformda yer alan yazı, yorum, haber, blog, fotoğraf, grafik, diyet, beslenme programları veya diğer içerikler kesinlikle herhangi bir hastalık veya kişi için doğrudan teşhis konusu değildir.  

Sitede yer alan hiçbir bilgi; tedavi, tanı veya tıbbi bir öneri niteliği taşımaz. Kilonasilverilir.com sitesindeki tüm içerikler tavsiye, öneri ve uzman listelerinden beslenme ve diyet programlarıdır. Platformda sunulan tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.  

Site içeriğinde verilen diyet, beslenme ve sağlıklı kilo verme programlarından doğabilecek sorun ve zararlardan, platform sorumlu değildir. Tüm bilgiler yalnızca paylaşım amaçlı sunulmaktadır.

 

Kullanım KoşullarıKilo Nasıl Verilir Site İçerik ve Amaçları 

www.kilonasilverilir.com online platformunda sunulan tüm paylaşımlar, kullanıcının tüm bilgileri nasıl kullanacağı ile alakalıdır. Her kullanıcı özgürdür ve diyet listeleri, beslenme grafikleri ile alakalı tüm sorumluk kendilerine aittir.  

Platform bilgilerinin nasıl kullanılacağı, yorumlanması, periyot, öğün ve süreçlerin belirlenmesi her kullanıcının kendisine aittir. Genel ve ortalama mahiyet içeren ve internet genel ağında paylaşılan/ paylaşılmış ve önceden edinilmiş bilgi ve verilerin sunumu yapıyoruz. Dolayısıyla sitede sunulan tüm bilgiler ve kullanım koşulları, yalnızca kullanıcının fikir ve kullanım tercihi ile alakalıdır.  

Kilonasilverilir.com sitesini ziyaret eden, üye olan ve bilgi paylaşımlarından yararlanan tüm kullanıcılar, bu makalede belirtildiği üzere kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Yani sitede paylaşılan bilgilerin tıbbi niteliği olmadığını ve tıbbi tavsiye teşkil etmediğini kabul ve beyan eder. Ayrıca tüm bilgilerin yalnızca bilgilendirme amaçlı olduğunu taahhüt eder. 

 

Diyet Uygulamaları veya Herhangi Bir Beslenme Konusunda 

112 Acil Yardım Hattı ile iletişime geçilmelidir. Beslenme, diyet ve zayıflama konusunda herhangi bir hastalığı- rahatsızlığı olan kullanıcıların, profesyonel bir danışmana gitmesi, bir hekimden profesyonel tedavi alması önerilir. Platformda sunulan beslenme, sağlıklı diyet ve kilo verme gibi menülerden dolayı sağlık sorunu yaşayan kişilerin 112 veya bir sağlık kuruluşu ile irtibata geçmesi önerilir. 

 

Kilonasilverilir.com Kullanım Koşulları 

Site kullanım koşulları ve şartlar kısmında yer alan bilgiler, internet sitesi prosedürlerince, faaliyet düzenleyen yasalar doğrultusunda uyum sağlamak maksadıyla düzenlenmiştir. 

Kullanım koşulları, kilonasilverilir.com internet sitesinin kullanımı ve alt kısımlarda belirtilen durumlar için yayınlanmaktadır. Telifli eserler, fikri mülkiyetlerin sunumları, bilgi ve koleksiyonların kullanımı gibi esasların dahil olduğu pek çok önemli konuyu kapsar. 

  • Bu platform aracılığıyla sunulan tüm hizmetler, www.kilonasilverilir.com internet sitesi bilgi- araştırma ve edinim vasıtasıyla sunulmaktadır. 
  • Sitede yer alan tüm hizmet- yazılım ve içeriklerin kullanımı kilonasilverilir.com sitesine aittir. 
  • Kilonasilverilir tüm internet portalları, verileri, yazılı metinleri, görsel tema ve materyalleri, fotoğraf, içerikler, dijital betimleme ve grafik, ses, video ve çeşitli bilgi makaleleri, pazarlama içerik ve teknikleri, basın açıklamaları gibi belgeler ve bu platformi aracılığıyla erişilebilen tüm bilgiler ve içeriklerdir. 
  • Sitenin amacı sağlıklı beslenme metotları sunmak, sağlıklı zayıflama ve kilo kontrolü sağlamak isteyen kişilere bilgilendirme amaçlı sunum yapmaktır. 
  • Sitede kalori hesaplama uygulaması, astroloji ve burç yorumları ile mobil uygulamalar ve eğlenceli içerikler sunulmaktadır. 
  • Kilonasilverilir.com amaçlarından biri de; yemek tarifleri, uzman diyet programları, bölgesel zayıflama teknikleri ve kilo nasıl verilir bölümüyle, sağlıklı bireyler oluşmasına ve yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olmaktır. 

Bu sitenin kullanım koşulları hakkında detaylar edinmek veya site ile alakalı konularda bilgi edinmek için ”İletişim” bölümünden bizlere erişim sağlayabilirsiniz. Kullanım koşulları sayfasını okuduktan sonra edinmek istediğiniz bilgiler için mesaj veya mail yöntemi ile iletişim sağlayabilirsiniz. 

 

Kullanım Koşulları

Site Gizlilik Esasları 

www.kilonasilverilir.com site haritası içeriğinde yer alan ”Gizlilik Politikası” bölümünde yer alan koşulları okumalı ve tamamını kabul etmiyorsanız, siteyi kullanmamalısınız. Sitede yer alan Kullanım Koşulları, siteyi ziyaret eden ve kullanan her kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır. 

Bu makalede belirlenen gizlilik esasları ve kullanım koşulları, sitenin belirlediği zamanda değiştirilebilir, yenilenebilir ve düzenlenebilir şekildedir. Yasa, kural ve kullanım içeriklerine bağlı olarak kilonasilverilir.com tarafından değiştirilebilir. Herhangi bir değişim veya yenilenme dahilinde, tüm üyelerimize bilgilendire sunmaktayız. Fakat siteye yeni dahil olan kullanıcılar, gizlilik politikası ve kullanım koşulları bölümlerini okumalıdırlar. 

Bu siteyi düzenli olarak takip eden kullanıcılar, buradaki Gizlilik Koşullarını ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Kişisel Bilgilerin (Gizlilik Politikasında yer aldığı gibi) toplanması, 3. taraf şirketlerle paylaşılması ve kullanılmasını, açıklanması, verilerin diğer internet linkleri için yönetilmesi ve muhafaza edilmesini içeren bu Gizlilik politikası ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. 

Kilonasilverilir.com site içeriğinde yer alan Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarından herhangi birini ya da tamamını kabul etmeyen kullanıcılar, platformun kullanımına son vermelidirler. 

 

Hizmetler 

Platformda sunulan hizmetler, herhangi bir zamanda kilonasilverilir.com tarafından değiştirilebilir, kaldırılabilir. Sitede yer alan tüm bilgi, içerik, uygulama veya sunumun ve tüm hizmetlerin değiştirilme/ kaldırılma hakkına site sahiptir. Çevrim içi site kullanımlarında, konuma açık olduğu bilgisi veya kullanıcının bulunduğu konumda kullanıma açık olacağına dair bir imada bulunulmaz. 

 

Diğer Kullanım Esasları 

Bu platformun bazı alanları için erişime, site inisiyatifi doğrultusunda ve çeşitli zamanlarda değiştirilebilir, bu bölümler “Diğer Koşullar” olarak nitelendirilir. Bu kapsamda bahsedilen tüm internet materyalleri ve üye- kullanıcı tarafından eklenen tüm içerikler ”Kullanıcı İçeriği” olarak tanımlanır. 

Çevrimiçi Kullanıcı prosedürlerinde yer alan esasları, kullanıcılar kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca bu site; sosyal medya platformlarından Facebook, Twitter, İnstagram, Pinterest, Vimeo gibi paylaşım sitelerinde bağlantılı içerik aktarımları sunar. 

Kullanıcı İçeriği yollamak için bu internet sitesinin gizlilik politikası ve kullanım koşullarını incelemelisiniz. 

 

Kullanım Koşulları

Kullanıcı İçeriği Konusunda 

www.kilonasilverilir.com web sitesine, ziyaret eden kullanıcılar veya üye olan kullanıcıların içerik göndermesi anlamına gelir. Kullanıcıların siteye ekledikleri; bilgi, yazı, makale, resim, video, haber, blog paylaşımı gibi tüm içerikler ”kullanıcı İçeriği” olarak adlandırılır.  

Kullanıcı İçeriklerinde; global anlamda özel olmayan, sürekli, lisans ve tamamen alt lisanslanabilir öğe ve içerikler, telifsiz hak ve lisanslar devretmiş, beyan ve taahhüt edilmiş olur. Gönderilen Kullanıcı İçeriğiyle, kilonasilverilir.com tarafından gizlilik kapsamı dışında kullanılabileceği, kullanıcılar tarafından kabul edilmiş olunur. 

Siteye eklenen kullanıcı içerikleri, gizlilik politikası ve diğer kullanım koşulları ile değerlendirilir. 

 

Web Sitesinin Kullanımı  

Kilonasilverilir.com web sitesinin belirli alanlarına erişim, şifre kullanımı yetkisi olan kullanıcılara açık olmaktadır. Kullanıcılar doğrudan web sitesine girerek, tüm açık linklerden bilgi paylaşımlarından yararlanabilirler. Mobil kullanım, masa üstü kullanım seçenekleriyle, uygulamaların kullanımı sağlanabilir. 

Sitenin şimdi veya daha sonra ekleyeceği uygulama, üyelik, abonelik gibi çeşitli ek servislerin ve çeşitli alanlara erişim, sitenin belirleyeceği şekilde yapılır. Siteyi kullanan kişiler; web portalının ana sunucusuna, alt ve kapalı site sunuculara, site genel ağına, sistemlerine veya diğer kullanıcılarına zarar vermeyeceğini kabul eder. Siteyi ziyaret eden her kullanıcı bahsedilen kullanım koşullarını kabul ve beyan etmiş olur.